PUCHAR SGI Poland; LUBACZÓW 2016

5 listopada w 2016 roku w Lubaczowie odbył się doroczny Puchar Karate SGI Poland. W turnieju wystartowało 150 zawodników z niemal wszystkich klubów członkowskich Shotokan Goshindo Institute Poland..

Turniej rozpoczął się od porannych eliminacji, które odbywały się na dwóch planszach. Do sprawnego przebiegu tej części turnieju przyczyniła się szczególnie duża grupa sędziów pomocniczych, której profesjonalizm i zaangażowanie zasługuje na szczególne słowa uznania.

W popołudniowych finałach obserwowaliśmy wiele emocjonujących i zaciętych pojedynków. Wszyscy instruktorzy zgodnie stwierdzili, że poziom tegorocznego Pucharu stał i na bardzo wysokim poziomie i widoczny jest wyraźny postęp względem poprzednich lat. W przerwach zgromadzona w hali publiczność miała okazje oglądać pokazy karate w wykonaniu zawodników klubu gospodarzy.

Organizator przygotował dla zwycięzców puchary, a dla zawodników którzy uplasowali się na podium medale i dyplomy. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa w turnieju oraz mógł korzystać z darmowego stoiska z napojami i poczęstunkiem. Zostało także ustalone, że następny Puchar S.G.I. Poland odbędzie się w Czersku.

Scroll to Top